Sıkça Sorulan Sorular

Burada bulamaz mısın? yardım merkezimize göz atın

Nova Dent Klinik Merkezi, TC Sağlık Bakanlığı tarafından diş cerrahisi ve plastik cerrahi alanında faaliyet gösteren bir merkez olarak ruhsatlandırılmıştır. 15 yılı aşkın doktor tecrübesi ile çalışmaya başladığı yer.

Diş cerrahisi ve plastik cerrahiyi her uzmanın yapabileceği basit dış operasyonlar olarak düşünebilirsiniz ancak gerçek şu ki bu operasyonlar yüksek tecrübe ve ileri teknoloji gerektiren tıbbi operasyonlar olduğundan mutlaka alanında uzman ve uzman bir sağlık personeli tarafından yapılmalıdır. Nova Dent olarak bunu garanti ediyoruz.15 yılı aşkın tecrübeye sahip sağlık personelimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır..

Ayrıca Nova Dent Clinic Center’da estetik diş hekimliği ile ilgili tüm operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Bu alandaki en son tıbbi gelişmeyi temsil eden yüksek kaliteli cihazlar ve teknolojiler kullanarak bunu gerçekleştirir.

Nova Dent Center, doktor kadrosu ve uzman süpervizörleri ile mesleğimizin onuruna saygılı, işimizi bağlayıcı bir sağlık politikası geliştirmiştir.

3  ana eksen üzerine kuruludur,

Birinci Eksen: Operasyonun bitiminden itibaren sanki bir yıldan fazla bir süredir doktorunuzla doğrudan ve hızlı iletişim halindeymişsiniz gibi, ihtiyaçlarınıza göre, periyodik tıbbi inceleme olarak, destek sağlamak için müşteri ile iletişimin sürdürülmesi.

İkinci eksen: Her müşteriye bir ömür boyu garanti sertifikası verilir.

Hollywood smile, estetik bir diş tedavisi olup, dişlerin beyazlatılması, hizalanması ve genel görünümünün iyileştirilmesiyle kusursuz bir gülüş elde edilmesini sağlar.

 

Diş implantları uzun ömürlüdür ve genellikle birkaç ay içinde tamamlanır.

 

Smile design, kişinin yüz yapısına ve dişlerinin formuna uygun estetik bir gülüş tasarımıdır ve genellikle estetik iyileştirmeler isteyenler için önerilir.

 

 

Kanal tedavisi, enfekte veya hasarlı dişin iç kısmının temizlenip doldurulması işlemidir ve genellikle ağrısızdır.

 

 

 

Porselen ve seramik kaplamalar gibi çeşitleri vardır. Estetik bir görünüm sağlar ve dişlerin dayanıklılığını artırır.

 

Hollywood smile, geniş kapsamlı bir estetik diş tedavisidirken, diğer tedaviler daha spesifik sorunları hedefler.

Sağlıklı çene kemiğine ve iyi ağız hijyenine sahip olanlar adaydır. İşlem sonrası düzenli kontroller ve iyi bakım önemlidir.

 

Düzenli diş fırçalama, diş ipi kullanımı ve düzenli diş hekimi kontrolleri, tedavinin başarısını korumak için önemlidir.

Sorgu hizmeti


Herhangi bir  sorunuz varsa, aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 552 511 08 53 [email protected]

Çalışma saati


  • Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 22:00
  • Pazar: Kapalı