Birden Fazla Diş Değişimi


Köprüler, implantlar veya hibrit protezler gibi özelleştirilmiş tedaviler sağlıklı gülüşü geri kazandırabilir.

WhatsApp ile iletişim Ücretsiz teşhis randevusu alın

Birden Fazla Diş Değişimi


Köprüler, implantlar veya hibrit protezler

gibi özelleştirilmiş tedaviler sağlıklı gülüşü geri kazandırabilir.

WhatsApp ile iletişim Ücretsiz danışmanlık alın

Birden Fazla Diş Değişimi

Diş cerrahisi ve plastik cerrahide Türkiye – İstanbul’un lider kliniği

Nova Diş


Çoklu protez diş implantları, eksik dişlerin yerini almak için etkili ve maliyet açısından avantajlı bir tedavi seçeneğidir.

Eğer sağlık sorunları, kazalar veya yaşlanma gibi sebeplerle çok sayıda diş kaybı yaşarsanız, her eksik diş için ayrı ayrı diş implantı yaptırmak oldukça maliyetli olabilir. Ayrıca, dişlerinizi ihmal etmek, çene kemiklerinizin ve genel diş sağlığınızın zayıflamasına ve bozulmasına neden olabilir.

Birden fazla diş implantı düşünüyorsanız, birkaç seçenek mevcuttur:

1- Normal Protez Dişler: Bu seçenek, birkaç diş kaybı yaşayanlar için uygun olabilir. Ancak, doğal dişlerin çözdüğü sağlık sorunlarını giderme konusunda diş implantlarının etkinliği bulunmadığı için, kalıcı protezler doğal dişlerin tamamen yerini almak için uygun değildir.

2- All-On-4 Diş İmplantları: Bu yöntem, dört implantın sabitlendiği protezlerle desteklenir, bu sayede her çenede sadece dört implant bulunur. All-on-dört implantlar, geleneksel protezlere kıyasla daha fazla güvenlik ve stabilite sağlar ve birden fazla dişin yerini almak için ideal bir seçenektir.

3- Diş Köprüleri: Diş köprüleri, tekli diş implantlarına daha uygun maliyetli bir alternatif sunar. Bir diş köprüsü ile birkaç eksik dişi geri yüklemek mümkündür ve bu, birden fazla diş için pratik bir çözüm olabilir.

Hemen uzman doktorla iletişime geçin

Uzman doktorumuz, size rehberlik etmek ve sorularınızı ücretsiz olarak yanıtlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Diş implantları hakkında sık sorulan sorular

Diş implantları ağrılı bir işlem midir?

Süslenemeyen ve gizlenemeyen gerçek şu ki, diş sinirinin dış uyaranlara karşı aşırı duyarlılığı ve şiddetli ağrı nöbetleri ile sonuçlanan diş ağrısı, tolere edilemeyecek en şiddetli ağrı türlerinden biridir.

Ancak diş implantlarının iyi tarafı, implantasyon işleminin yapıldığı bölgenin lokal anestezisi altında yapıldığından, cerrahi işlem sırasında hastanın herhangi bir ağrı hissetmemesidir.

Hastada şiddetli korku “dişçi fobisi” varsa operasyon genel anestezi veya sedasyon altında da yapılabilir.

Vidalarla sabitlenen, kemiğe implante edilen ve esas olarak sağlam, dayanıklı ve doğal bir görünüme sahip olacak şekilde takılan düzeneklerdir, böylece kaygınız gider, endişeniz gider,birşeyler yemekten memnun kalırsınız  ve konuşmanız size tatlı gelir..

İmplantlar yoluyla eksik bir dişi başka bir dişle değiştirmek söz konusu olduğunda, prosedür basit ve kolaydır.Diş implantları için konsültasyon ve planlama yapıldıktan sonra, doktorlarımız eksik dişin bıraktığı boş alana bir diş implante eder.

İyileşme döneminde son yapay diş hazırlanana kadar dişsiz çıkmak zorunda kalmamanız için implantın yerine geçici bir kuron yerleştireceğiz. Dişlerinizin ölçülerini alıp diş laboratuvarına kuron yapımı için gönderiyoruz.Ayrıca doğal dişlerinizin rengini de takarak onlara mükemmel şekilde uyan ve dişlerinize doğal bir görünüm kazandıran bir kuron elde edeceğiz. Kuronu laboratuvardan alır almaz, gerekirse küçük ayarlamalar yaparak yerine yerleştirmeye başlıyoruz.

İşte bu, şimdi büyüleyici yeni gülümsemenizi karşılama zamanı.

Nova Dent Klinik olarak size en iyi medikal hizmeti en yetenekli diş hekimleri eşliğinde sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca Nova Dent’in size özel kampanyalarından faydalanabilir ve istediğiniz gülüşe kavuşmak için uygun fiyatların keyfini çıkarabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin!

Bilgilerinizi bırakın ve uzman doktorlarımızdan ücretsiz danışmanlık alın.

Öncesi ve Sonrası

Tedavilerimiz

Nova Diş, diş sağlığını mükemmel bir şekilde korumak için en kaliteli tıbbi malzemeleri kullanarak geniş bir yelpazede hizmet sunar. Klinik, her alanda uzmanlaşmış ve derin bir deneyimle donanmış diş hekimlerinden oluşan bir kadroya sahiptir.

Daha fazla bilgi

Diş Beyazlatma

İmplant

Estetik Diş Hekimliği

Kök Kanal Tedavisi

Ortodonti

Pediatrik (Çocuk) Diş Hekimliği