Nova Dent Klinik Gizlilik Politikası, müşterilerinin verilerine ve internetteki bilgilerinin gizliliğine olan hassasiyetine dayalı olarak onay görmüştür. Nova Dent, bu sitenin ziyaretçilerinin gizliliğini koruma politikasını ve onların kişisel verilerini nasıl ele aldığımızı açıklayan bir dizi öğe geliştirmiştir.

Nova Dent Gizlilik İlkesi

Tüm değerli ziyaretçilerimizi Nova Dent web sitesine davet ediyoruz ve bu siteye göz atmanızın Nova Dent web sitesi kullanım koşulları ve gizlilik politikamızı zımni olarak kabul ettiğinizi size bildirmek isteriz.

Nova Dent, sitemizde gezinirken sitede gezinenlerin kişisel verilerini asla istekleri dışında toplamadığımız için, ziyaretçiler tarafından sağlanan bilgi ve verileri kendi iradeleri ile ve bize sağladıkları verilerden tamamen haberdar olarak kullanır.

Nova Dent dahil herhangi bir web sitesini ziyaret ettiğinizde ana sunucunun en azından aşağıdaki verileri kaydettiğini unutmayın:

  1.  Cihazınızın internet protokolü adresi
  2. Sitemize erişiminizin tarihi ve saati ile kullandığınız tarayıcı türü.
  3. Ayrıca, bize yönlendirildiğiniz herhangi bir harici web sitesinin adresi.

Nova Dent başka sitelere harici linkler içerebilir.Bu sitelerin gizlilik politikası, içeriği ve kapsamından biz sorumlu değiliz, bu nedenle siz değerli müşterilerimizin o sitelere göz atmadan önce o sitelerin gizlilik politikalarını incelemelerini rica ederiz.

Herhangi bir yasa veya yeni mevzuat tarafından gerekli görülmedikçe veya (kötü niyet olmaksızın) böyle bir eylemin yasalara uymak veya sizi savunmak için veya Nova Dent’in mülkiyet haklarını korumak veya bu sitenin verilerinin yasa dışı erişime maruz kalmasının bir sonucu olarak, iyileştirmek için sürekli çalışabileceğimizi göz önünde bulundurarak gerekli veya arzu edilir donanım ve yazılımda mevcut olan en son teknolojilere göre tüm kişisel verilerin ve bilgilerin mahremiyetini ve gizliliğini korumak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bize kendi isteğinizle gönderdiğiniz veya diş tedavisi ve diğerleri açısından size uygun olanı seçmenize yardımcı olmak için sizden istediğimiz iletişim bilgilerinin gizliliğine ve gizliliğine bağlı kalıyoruz, önceden yazılı onayınızı almaksızın herhangi bir üçüncü tarafa göndermiyoruz veya satmıyoruz, Bilgiler, kamuya açıklanmadan veya sizi tanımlayacak şekilde kullanılmadan, yalnızca Nova Dent’in istatistik ve araştırma çalışmalarında kullanılmak üzere özel toplu veriler biçiminde site arşivinde kalacaktır.

Sizin tarafınızdan sağlanan veriler – kişisel değerlendirme verileri ve site ve sağladığı hizmetler hakkındaki görüşleriniz dahil – Nova Dent ekibi veya bağlı sitelerinden herhangi biri tarafından tüm sorularınıza, yorumlarınıza veya isteklerinize yanıt vermek için kullanılacaktır. Ayrıca, üçüncü şahıslara ifşa edilmeden sitedeki kullanıcı deneyimini iyileştirmek için de kullanılabilir.

 

İletişim verileri ve/veya adlar, fotoğraflar vb. dahil olmak üzere bu site veya bağlı siteleri dışında herhangi bir kişisel bilgiyi satmayacağız, takas etmeyeceğiz, kiralamayacağız veya ifşa etmeyeceğiz. Bilgiler, yalnızca yasal olarak geçerli bir adli veya düzenleyici makam tarafından yapılması emredildiği takdirde ifşa edilecektir.

Nova Dent, gerektiğinde ve uygun olduğunda Bilgi Gizliliği ve Gizlilik Politikasının şartlarını ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Olası değişiklikler veya elde ettiğimiz veriler, bunları nasıl kullanacağımız ve bu verileri kimlere sağlayacağımız konusunda sürekli olarak bilgilendirileceksiniz.

Gerektiğinde veya gerekli olduğunda, sizinle iletişime geçmekten ve sorularınızı e-posta adresimize göndermekten memnuniyet duyarız: [email protected]

 

Verilerinizin gizliliği ve mahremiyeti ile ilgili endişeleriniz ve uyarılarınız bizim için son derece önemlidir.Bu açık ve net politika ile verilerinizi koruduğumuzu umuyoruz.

Hazırlık ve düzenleme: Nova Dent©