Nova Diş’e Hoşgeldiniz


15 yılı aşkın klinik deneyimimizle, uluslararası standartlarda hizmet sunan tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak bölgede öne çıkıyoruz. 10 ünite ve 1 ameliyathaneden oluşan tesisimizde en son teknolojiyi kullanarak, hastalarımıza güleryüzlü ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz.

Türkiye’den ve yurt dışından gelen ağız ve diş sağlığı hastalarına en üst düzeyde hizmet sunabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve uluslararası kalite standartlarını korumaya özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz


Ağız sağlığına yönelik kaliteli ve teknolojik yenilikleri takip ederek, hastalarımıza en üst düzeyde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Başlangıçta Beylikdüzü ve yakın çevresinde eksiksiz bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) ihtiyacını belirleyerek, doğru yerde ve uygun doktor ekibiyle hizmet sunmayı amaçladık. Misyonumuz, her bir aile üyesine güvenli ve sağlıklı bir tedavi imkanı sunmaktır.

Misyonumuz


Nova Diş olarak, diş hekimliğinde en üst düzey kaliteyi hedeflerken aynı zamanda en saygın uluslararası sertifikaları ve akreditasyonları almaya odaklanıyoruz. Türkiye’nin önde gelen diş hekimliği merkezi olma vizyonumuz doğrultusunda, önümüzdeki iki yıl içinde benzer kalitede şubeler açmayı planlıyoruz. Hizmetlerimizi dünya standartlarında sunarak, dünya genelindeki hastaların ve Türk vatandaşlarının ihtiyaçlarına cevap vermek için sabırsızlanıyoruz. İnsan konforunu ön planda tutarak, diş hekimliğinde öncü konumumuzu sürdüreceğiz!

Dr. Dt. Sinem Yeşil Işık
Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Periodontoloji Uzmanı

Dt. Ahmet Samra
Ağız Hastalıkları ve Cerrahisi

Dt. Burcu Kibaroğlu
Estetik Diş Hekimliği

Dt. Ceylan Alioğlu Uludağ
Ortodonti Uzmanı